Belépés

Kézműves Kupa 2019.

 


2019. március 03-án, vasárnap új helyszínen várta a szervező Borsod–AbaújZemplén Megyei Kereskedelmi és Iparkamara a Kézműves Kupa versenyzőit és látogatóit, az MSZC Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakgimnáziumában.

 

Kézműves Kupa 2019. képek:

 

300 nevezés, egész napos verseny

A rendezvény 17. alkalommal viseli a Kisgergelyné Tolcsvai Mária és tizenkettedik alkalommal a Lapis Imre Emlékverseny elnevezést. Az elismert miskolci fodrászok emlékére vándordíjjal jutalmazzák a versenyen bemutatott magas szintű tudást, minőséget és igényes munkavégzést. A borbély-, a fodrász-, a sminkkategóriák mellett a körömépítés és a szempilla-hosszabbítás szakemberei is összemérhették tudásukat. A zsűri munkájában gyakorlatilag az összes ismert fodrász és kozmetikus, illetve körmös és pillás szakember részt vett.

A rendezvényt a szépészeti szolgáltatásokhoz kapcsolódó vásár, szakmai tanácsadás és bemutató is színesíti.

 

BORBÉLYCSATA eredmények:

1. Tönköl Attila

2. Mézes Dóra

3. Albert Tibor

Borbélycsata képek:

 

FODRÁSZ eredmények:

Férfi fodrász tanuló – Modern klasszikus divatfrizura szárítás

1. Szőke Laura

2. Horváth Lili

3. Prágai Szabolcs

 

Férfi fodrász tanuló – Modern klasszikus divatfrizura vágás és szárítás

1. Képíró Ferenc

2. Galyas Péter

3. Kristóf Alexandra

 

Férfi fodrász tanuló – Összetett verseny

1. Kristóf Alexandra

2. Horváth Lili

3. Nyisztor Csaba

 

Férfi fodrász felnőtt – Modern klasszikus divatfrizura vágás és szárítás – Lapis Imre  Emlékverseny

1. Mézes Dóra

2. Szabó Zsolt

3. Csizik Marcell

 

Női fodrász tanuló – Vízmarcell

1. Hajdú Bálint

2. Baranyai Vivien

3. Földi Csilla

 

Női fodrász tanuló – Szalontechnika

1. Herczeg Eszter

2. Baranyai Vivien

3. Féliksz Virág

 

Női fodrász tanuló – Összetett

1. Baranyai Vivien

2. Herczeg Eszter

 

Női fodrász felnőtt  – Kreatív konty – Kisgergelyné Tolcsvai Mária Emlékverseny

1. Vámos István

2. Földvári-Nagy Tünde

3. Csató Roland

 

Női fodrász felnőtt – Trendhajvágás

1. Koleszár Andrea

2. Kulcsár Levente Géza

3. Császár Dániel

 

Női fodrász tanuló – Kreatív konty

1. Lukács Gréta

2. Orbán Szindi

3. Petróczki Vivien

 

Női fodrász felnőtt – Fonással készített utcai frizura

1. Baranyai Vivien

2. Kozsurek Angéla

3. Surányi Alexandra

 

Női fodrász tanuló – Fonással készített utcai frizura

1. Hajdú Bálint

2. Petróczki Vivien

3. Szili Gréta Stefánia

 

Hajtetoválás

1. Benyovszki Bálint

2. Lázár Péter

3. Albert Tibor

 

Nap Hajszíne, Szécsényi István különdíj: Koleszár Andrea

 

Női Full Fashion

1. Koleszár Andrea

2. Szabó István

3. Kulcsár Levente Géza

 

Férfi Full Fashion

1. Császár Dániel

2. Szabó Dalma

3. Kulcsár Levente Géza

Fodrászverseny képek:

 

 

KOZMETIKUS eredmények:

 Kozmetikus felnőttNappali smink

1. Somos Anna

2. Kardos Kinga

3. Tóth Fanni

 

Kozmetikus felnőttKisfantázia smink

1. Rádai-Vargyasi Anikó

2. Vámos István

3. Szabó Petra

 

Kozmetikus felnőttÖsszetett

1. Szabó Petra

 

Kozmetikus tanuló I. évf.Nappali smink

1. Szabó Hanna

2. Breusz Ljubov Szergejevna

3. Dabasi Laura

 

Kozmetikus tanulóAlkalmi smink

1. Breusz Ljubov Szergejevna

2. Bakonyi Dorina

3. Erdős Kata

 

Szempilla-hosszabbításClassic

1. Sepsi Georgina

2. Juhász Mónika

3. Tóth Tímea

 

Szempilla-hosszabbítás2D Duplázó

1. Márkó Edina

2. Botra Kitti Tünde

3. Jacsó Adrienn

 

Szempilla-hosszabbítás3-5D Volume

1. Váradi Ildikó Renáta

2. Besenyeiné Demeter Nikoletta

 

Sminkverseny képek:

 

 

KÖRÖMVERSENY eredmények:

 

Műköröm-díszítő felnőtt

1. Gál Regina

2. Mester Daniella

3. Levelényi Barbara

 

Műköröm-építő zselés Tanuló

1. Rákóczi Rebeka Orsolya

2. Kovács Zita

 

Műköröm-építő zselés Felnőtt

1. Harkai Petra

2. Szalkai Dóra

 

Műköröm-építő porcelán Felnőtt:

1. Oros Dóra

 

Műköröm-építő porcelán Tanuló:

1. Hacsa Flóra

2. Mészáros Lilla Gréta

 

Műköröm-építő és díszítő Stiletto Felnőtt:

1. Levelényi Barbara

2. Bakos Beatrix

3. Oros Dóra

 

Tip Boksz verseny "Avatar"

1. Tokár Virág Lilla

2. Tőkés Lilla

3. Mester Daniella

 

 

"50 év a Borsodért, a szakmáért" emlékműsor

A 2019. évi Kézműves Kupa rendezvényen Kökény Ferencet búcsúztatta a szakma. A versenyszámok lezajlása után Madarász István fodrászmester színpadra hívta Kiss Angéla mesterfodrászt, Cseh István nemzetközi mesterfodrászt, Papp Lajosné mesterfodrászt, Kiss Jánosné mesterfodrászt és Kökény Ferenc nemzetközi fodrászmestert, hogy emlékeiket megosszák a közönséggel. Olyan férfifrizurákat elevenítettek fel a múltból, melyet Kökény Ferenc szakmai irányítása mellett sajátítottak el. A volt versenyzőkből és szakmai segítőkből álló csapat megjelent tagjai: Kiss Jánosné, Papp Lajosné, Madarász István, Kiss Angéla, Tátrai Sándor, Cseh István, Baffi Hilda,  Horváth Tamás, Magyarné Répási Judit, Csörgő Zsuzsanna, Molnár Éva, Piti Péter Pálné, Pataki Zsuzsanna, Markov Nauzi, Kenéz Csilla, Pál István, Balla Zsanett, Suszter Emese, Szopló Andrea, Szentmiklósi Szilvia, Szepesi Béláné, Baranyi Erzsébet.

Kökény Ferenc 50 éves jubileumi munkássága után visszavonul, a régi csapat tagjai egyenként köszöntek el tőle.

Szöveg és fotó: remeka.hu
Forrás: BOKIK
 

Máskor is szívesen olvasnál ilyen témáról nálunk?
Nyomj egy like-ot és oszd meg a linket!
Köszönjük! :)

 

Olvasóink értékelése:  / 4
ElégtelenKitűnő 

Kiemelt hirdetések

Professzionális márkák

Legolvasottabb írások

Szépipari hírek / Solanie Partnertalálkozó és Workshop 2016.
A Solanie történetében először került sor olyan partnertalálkozóra, ahol a márka...
Szépipari hírek / Szépségápoló Worldskills hazai döntő 2017.
 2017. március 10-én zajlott a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara –SkillsHungary  által...
Szépipari hírek / Év Szépészeti Újdonsága 2018. verseny eredményhirdetés
  A 2018. év folyamán március és december között aktuális, a piacon nemrég megjelenő...