Belépés

Budapest Open helyett Hungarian Open Europe Cup, 2016.

 

Megújult versenyszámokkal, nemzetközi zsűri értékelésével és versenyzőivel szervezte újjá Berendi László, IPOSZ-alelnök, MOSZI Fodrászat Szektor elnöke, a DÁNYI PRODUKCIÓS IRODA, Dányi András művészeti vezető képviseletében, tovább Pap Nauszika, nemzetközi kapcsolattartó referens a MOSZI (szépségszakmák országos ipartestülete) évente hagyományosan megrendezett versenyét, idén az üllői úti Groupama Arénában, az IPOSZ támogatásával. A versenypást komiszárja, aki a verseny rendezett lebonyolítását és a zsűrizés tisztaságát biztosította, Kökény Ferenc fodrászmester volt. Az impozáns helyszínen négy pást (fodrászat, smink/body art, köröm és szempilla), egy nagyszínpad és kiállítók sokasága várta az érdeklődőket.

 

Képek:

 

KOZMETIKA

A kozmetika/make-up zsűritagok: Dominique Roberts – zsűri elnök, NANARA BEREZINA – Oroszország NEMZETKÖZI ZSŰRI, LARISA KAZMINA – Oroszország NEMZETKÖZI ZSŰRI, ANJA PIOTROWSKA – Lengyelország NEMZETKÖZI ZSŰRI, Hovorka Miskolczi Kinga – Magyarország, Csörgő Zsuzsa – Magyarország, Kristóf Teodóra – ELŐ ZSŰRI – Magyarország, Balázs Marianna - Magyarország, Dávidáné Kromer Beáta – Magyarország, RAFAL RODAK – Lengyelország NEMZETKÖZI ZSŰRI, Bognár Hajnalka – STYLIST – öltözet összkép, Serdült  Veronika - Magyarország ELŐ ZSŰRI, Répászky  Andrea -Magyarország ELŐ ZSŰRI.


Eredmények:

FELNŐTT NAPPALI SMINK

I. Sigulinszki Laura

II. Székely Zsuzsanna

III. Berczeli Szilvia

FELNŐTT STAGE MAKE UP

I. Sigulinszki Laura

II. Székely Zsuzsanna

III. Berczeli Szilvia

ORSZÁGOS KOZMETIKUS IPARTESTÜLET DÜSSELDORFI KVALIFIKÁCIÓ: Sigulinszki Laura

FELNŐTT ALKALMI SMINK

I. Sigulinkszki Laura

II. Galgóczy Vanda

III. Kunstár Alexandra

FELNŐTT ARTISTIC BRIDAL MAKE-UP

I. Anna Kiriushenkova

II. Marina Mulla Gulova


BODY-ART

I. Alexandra Kalyankovskaya

II. Maria Kolycheva

TANULÓ NAPPALI SMINK

I. Vitos Kata Virág

II. Pop Anca Adriana

III. Kovács Zsuzsanna

TANULÓ STAGE MAKE UP

I. Vitos Kata Virág

II. Kovács Zsuzsanna

TANULÓ ALKALMI SMINK

I. Vitos Kata Virág

II. Kovács Zsuzsanna

 

SZEMPILLA

A verseny a Lash&Lashes szervezésében és támogatásával valósult meg.

 

Zsűri: Füle Ágnes, Halápi Helga, Máté Ágnes, Szabó Rita és Veronika Bakulárová

SZEMPILLA HOSSZABBÍTÓ VERSENY 3D-5D VOLUME KATEGÓRIA:

I. Kopacz Katalin

II. Jana Mizerová

III. Zvara Éva

SZEMPILLA HOSSZABBÍTÓ VERSENY 2D KATEGÓRIA

I. Stanislava Sulganova

II. Haraszti Vivien Bernadett

III. Zvara Éva

SZEMPILLA HOSSZABBÍTÓ VERSENY 1D KATEGÓRIA

I. Borbély Alexandra

II. Hanna Slazyk

III. Bartejsova Aneta

 

KÖRÖM

A verseny a CND / Belvárosi Creative Stúdió támogatásával valósult meg.


Zsűri: Kalmár Krisztina, Kovács Gabriella, Kuritár Melinda, Mátyás Éva, Török Annamária és Verovszky Tímea.

Eredmények:

FELNŐTT SOAK OFF

I. Tanászi Ildikó

II. Cseh Szilvia Viktória

III. Lakatos Szibilla

FELNŐTT ACRYL ÉPÍTŐ

I. Szakálné Szabó Veronika

II. Szőnyi István

III. Csenki Mónika

KEZDŐ ÉPÍTŐ

I. Orosz Orsolya

II. Farkas-Schmidt Erzsébet

III. Oros Dóra

FELNŐTT ZSELÉ

I. Gócza Veronika

II. Csenki Mónika

Tip Box különdíj: Chuhrán Anna

 

FODRÁSZAT

Zsűri: Kökény Ferenc komiszár, Lukovics György levezető, Molnár György, Sigyánszky Béla, Tóth Lajos ikonok, Samu Andrea pást ellenőr, Bleha Andrea és Deák-Koblász Viktória zsűriösszekötők, Bálányi Péter, Berendiné Csiszár Györgyi, Biljana Vrcelj, Bozsics Katalin, Branislav Babic, Crisan Carlo, Czuczi Mátyás ifj., Csányi György, Csonka Tamás, Dusan Licina, Erős Sándor, Gellei Áron, Gyuris Nikolett, Homenik István, Irina Raevska, Iviza Zanetti, Jovanovic Dejan, Kászonyi Ildikó, Kerestély Zoltán, Kormány Imréné Eta, Kovács Krisztián, Kovács-Rohoska Ádám, Madarász István, Maciej Zajac, Maria Porotiu, Molnár György, Natalya Nesterenko, Pápai Gábor, Ress Károly, Szabó Valéria, Szeverényi Mihály, Takács Tibor, Thomas Maresch, Tindaro Orifici, Tóth Lajos, Váradi Kati, Versics Viktor, Vlada Vergas, DOROTA PIETRACHA – női fodrászat zsűri – LENGYELORSZÁG, MACIEJ ZAJAC – női fodrászat zsűri– LENGYELORSZÁG, PAWEL DUDEK - férfi fodrászat zsűri – LENGYELORSZÁG, JOVANOVIC DEJAN – férfifodrászat – AUSZTRIA, BRANISLAV BABIC – férfifodrászat – SZERBIA, DUSAN LICINA – női fodrászat – SZERBIA, VLADA VERGAS – férfifodrászat – SZERBIA, TINDARO ORIFICI – női fodrászat - NÉMETORSZÁG – OMC DÍSZVENDÉG és zsűri, THOMAS MARESCH – női fodrászat – AUSZTRIA, IVIZA ZANETTI - női fodrászat – HORVÁTORSZÁG, NATALYA NESTERENKO – női fodrászat - OROSZORSZÁG, MARIA PORUTIU - női fodrászat - ROMÁNIA, BILJANA VRCELJ – női fodrászat, IRINA RAEVSKA – OMC ZSŰRI, női fodrászat, UKRAJNA, RASID BRZAC - OMC ZSŰRI, női fodrászat, MONTENEGRO, MAROVIC DRAGAN - OMC ZSŰRI, férfifodrászat, MONTENEGRO.


Eredmények:

TÁRNOKY EMLÉKVERSENY – VÍZMARCELL VERSENYSZÁM

I. Janics Brigitta

II. Molnár-Parokai Tímea

III. Baranyai Vivien

Tárnoky László vándorkupa: Janics Brigitta

FÉRFI BORBÉLY SZAKÁLLVÁGÁS

I. Tönköl Attila

II. Dányi Joel

III. Maxim Volkov

NŐI FASHION NYITOTT HAJ BABAFEJEN

I. Olesya Nekora

II. Varvara Murashova

III. Mirko Godjevac

SZALONTECHNIKA BABAFEJEN

I. Janics Brigitta

II. Pálfi Barbara

HAJTETOVÁLÁS MODELLEN

I. András Dániel

II. Siarhei Bialiauski

PROGRESSZÍV HAJVÁGÁS – MESTER KATEGÓRIA

I. Berendi Henrik

II. Berendi Kitti

III. Szőkéné Zátrok Zsanett

NŐI PROGRESSZÍV HAJVÁGÁS MODELLEN

I. Pasku Dávid

II. Lukovics Dániel

FÉRFI TANULÓ KLASSZIKUS SZÁRÍTÁS BABAFEJEN

I. Wajandt Barnabás Mátyás

II. Laki Mercédesz

III. Nagy Alexandra

FÉRFI KLASSZIKUS SZÁRÍTÁS BABAFEJEN

I. Daniel Jovanovic

II. Tenkely Ruben

III. Maxim Volkov

NŐI FASHION UTCAI KONTY BABAFEJEN

I. Kira Gonchar

II. Berendi Henrik

III. Elena Bravova

MENYASSZONYI KONTY MESTERKATEGÓRIA – NEMZETKÖZI BLOKK

I. Berendi Henrik

II. Mirko Godjevac

III. Szőke Szabolcs

MENYASSZONYI KONTY MESTERKATEGÓRIA – MAGYAR BLOKK

I. Berendi Henrik

II. Szőke Szabolcs

III. Szőkéné Zátrok Zsanett

MENYASSZONYI KONYT MODELLEN

I. Janics Brigitta

II. Császár Éva

III. Szima Viktória

FÉRFI FASHION ON LONG HAIR – BABAFEJEN

I. Daniel Jovanovic

II. Vladimir Prebudila

III. Marin Simek

MENYASSZONYI KONYT NEMZETKÖZI – BABAFEJEN

I. Ivana Hermanova

II. Berendi Henrik

III. Michael Kovanec

MENYASSZONYI KONTY JUNIOR – BABAFEJEN

I. Edita Martinez

II. Matej Milovanovic

III. Ana Jacmenjak

NŐI PROGRESSZÍV HAJVÁGÁS BABAFEJEN

I. Molnár Edit

II. Dragan Stojanovic

III. Irina Karsova

BORBÉLY HAJVÁGÁS

I. Tenkely Ruben

II. Földi Gergely

III. Milos Zivkovic

FÉRFI FULL FASHION

I. Stefan Panovski

II. Adam Kania

III. András Dániel

NŐI PROGRESSZÍV FULL FASHION

I. Pasku Dávid

II. Molnár-Parokai Tímea

III. Lukovics Dániel

NŐI PROGRESSZÍV FULL FASHION – MESTER KATEGÓRIA

I. Dragan Stojanovic

II. Berendi Henrik és Berendi Kitti

III. Mario Vidacek

NŐI FULL FASHION – ÖSSZETETT

I. Berendi Henrik

II. Olesya Nekora

III. Varvara Murashova

BORBÉLYCSATA ÖSSZETETT

I. Dányi Joel

II. Tönköl Attila

III. Maxim Volkov

Mester trófea – menyasszonyi konty: Berendi Henrik

Mester trófea – full fashion női kategória: Berendi Henrik

Mester trófea – progresszív női hajvágás: Berendi Kitti

2017-ben mesterkategóriában indulhat:

Progresszív női hajvágásben és full fashion női kategóriában: Pasku Dávid

Menyasszonyi konty versenyszámban: Janics Brigitta

A zsűri különdíja

Férfi klasszikus hajvágásban: Tenkely Ruben

Férfi klasszikus hajvágás – tanuló versenyszámban: Laki Mercédesz

Homenik István különdíja: Dragan Stojanovic

Gratulálunk!

 


Az eredményhirdetés végén különböző díjakat osztottak ki a szakemberek és a verseny szervezői között:

ÉLETMŰDÍJ: Berendi Henrik, Czuczi Mátyás, Horváth Béla, Popovics János, Szél Sándor, Cseh István, Bálintné Horváth Tünde

A nemzet fodrásza díj: Berendi László és Kászonyi Ildikó

Az év trénere: Berendi Györgyi és Sigyánszky Béla

A szépségipar nagykövete: Pap Nauszika és Tóth Judit

Az év versenyzője: Berendi Henrik

Az év szempilla-stylistja: Szabó Rita

Az év műkörömépítője: Török Annamária

Az év fodrásza: Berendi Györgyi és Dányi András

Az év sminkese: Dominique Roberts

MOSZI ikonja: Sigyánszky Béla, Molnár György és Tóth Lajos


Forrás: MOSZI és Lash and Lashes
Képek: Nagy Bozsoky Judit, Csernek Szilvia, remeka.hu és Facebook

 

Olvasóink értékelése:  / 1
ElégtelenKitűnő 

Kiemelt hirdetések

Professzionális márkák

Legolvasottabb írások

Szépipari Hírek: Rendezvény / MATRIX So.Color CULT TOUR 2018.
  Az országban négy helyszínen, Budapesten, Szombathelyen, Szegeden és Debrecenben mutatta be...
Szépipari Hírek: Rendezvény / Magyar szakmai sikerek: Euroskills 2014., Lille
2014. október elején Lille-ben, az EuroSkills versenyen a magyar csapat tagjai közül az...
Szépipari Hírek: Rendezvény / Jótékony Debrecen: Hedge Hair gálaest a Csokonai Nemzeti Színházban
2018. december 1-jén színház, zene, művészet és fodrászat ötvöződött jótékony célból...