Belépés

Szabolcs Kupa 2015

Az alábbiakban a www.szabkam.hu beszámolója és a www.remeka.hu képei láthatók

 

 

Ebben az évben 13. alkalommal tehették próbára tudásukat tanulók és profik és először a mesterek is a Szabolcs Kupa Nemzetközi Fodrász Kozmetikus, műkörömdíszítő és - építő, pedikűrös versenyen.

A rendezvény megnyitóján Rabi József, a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara kézműipari alelnöke méltató szavaiban kiemelte a szakmai versenyek jelentőségét a felnőtt és tanuló kategóriákban egyaránt, megemlítve, hogy az országos szervezet számára rendkívül fontos a kézműves tevékenységet folytató, elsősorban KKV-k fejlődésének támogatása.

Baracsi Endre, a Megyei Közgyűlés alelnöke a verseny jelentőségét és országos hírnevét emelte ki, mely egyedülállóvá teszi ezt a nemes megmérettetést, mely a régió egyetlen ilyen eseménye.

176 szépségipari szakember 243 nevezését regisztrálta a szervező, a Sz-Sz-B Megyei Kereskedelmi és Iparkamara, mely minden eddigi rekordot megdöntött. A versenyzők 26 versenyszámban, felnőtt, tanuló kategóriában, és a mesterek meghívásos alapon mérhették össze tudásukat a nemzetközi mezőnyben. A versenyszámok zsűritagjainak nem volt könnyű dolga, mert a haj, köröm és smink kreációk rendkívül magas szakmai tudásról és kreativitásról tettek tanúbizonyságot.

A fodrász versenyszámok zsűritagjai között a hazai fodrászvilág nagyjai is szerepet kaptak, világ - és Európa-bajnokok nézték kritikus szemmel a kész műveket. A nagyközönség részéről komoly érdeklődés övezte a nemes versengést, több száz érdeklődő fordult meg a nap folyamán a Hotel Korona küzdőtérré vált helyiségeiben. A szakmai versenyen több általános iskolai pályaválasztás előtt álló osztállyal is találkozhattak a megjelentek, akik számára az esemény speciális pályaorientációs tájékoztató célját is szolgálta. A díjátadón igen felfokozott hangulatban vették át a megérdemelt elismeréseket, a szakmai támogatók jóvoltából pedig közel egymillió forint összértékű különdíj talált gazdára.

Az alábbiakban a verseny végeredményét és a különdíjasok listáját olvashatják.

 

A rendezvényről készült képeink galériája:

 

 

Szabolcs Kupa 2015

201. február 08.
EREDMÉNYEK
GRATULÁLUNK MINDEN RÉSZTVEVŐNEK!


Fodrászat:

Női tanuló – fogyasztói divat nappali főn frizura
1.    Szabó Szilvia, Érd
2.    Nagy Zoltán, Budapest
3.    Nagy Vivien, Budapest

Női tanuló „Vízmarcell” egész fejen
1.    Szabó Szilvia, Érd
2.    Máté Vivien, Érd
3.    Horváth Jennifer, Érd

Női tanuló – nappali fonás
1.    Kiss Vivien, Dévaványa
2.    Monoki Vivien, Dévaványa
3.    Szakálos Fanni, Dévaványa

Női tanuló – estélyi fonás
1.    Kakuszi Katalin, Hódmezővásárhely
2.    Papp Anett, Gádoros
3.    Harangozó Tünde, Budapest

Női tanuló – a jövő frizurája fonás
1.    Kővágó Katalin, Hódmezővásárhely
2.    Furka Katalin, Dévaványa
3.    Boldis Boglárka, Budapest

Szabad kategória – női hajvágás
1.    Berendi Henrik, Budapest
2.    Fórizs Nikoletta, Budapest
3.    Lukács Gabriella, Debrecen

Farsangi konty – felnőtt
1.    Berendi Henrik, Budapest
2.    Jusztin Petra, Budapest
3.    Varsádi Attila, Érd

Farsangi konty – tanuló
1.    Nagy Zoltán, Budapest
2.    Máté Vivien, Érd
3.    Nagy Vivien, Budapest

Női – full fashion
1.    Budai Barbara, Érd
2.    Varsádi Attila, Érd
3.    Lukács Gabriella, Debrecen

Férfi felnőtt – divatos rövid hajvágás
1.    Lukovics Dániel, Nyíregyháza
2.    Fucskó Gábor, Nyíregyháza
3.    Bacsi Zsuzsanna, Rakamaz

Férfi tanuló – klasszikus hajszárítás – Hindenburg
1.    Radóczki Vivien, Budapest
2.    Boldis Boglárka, Budapest
3.    Varró Klaudia, Budapest

Férfi Tanuló – divatos rövid hajvágás
1.    Szlovák Gréta, Budapest
2.    Fazekas Réka, Hódmezővásárhely
3.    Radóczki Vivien, Budapest

Férfi – Full fashion
1.    Lukovics Dániel,Nyíregyháza
2.    Tönköl Attila, Budapest
3.    Zátrok Zsanett, Budapest

 

Fodrász mester kategória:

Mester – nő full fashion
1.    Kászonyi Gergely, Érd
2.    Pápai Gábor, Budapest
3.    Berendi Kitti, Budapest

Mester – női felnőtt trend hajvágás
1.    Szeverényi Dániel, Békéscsaba
2.    Zátrok Zsanett, Budapest
3.    Hudák Eszter, Pécs

Mester – konty felnőtt
1.    Erős Sándor, Pilis
2.    Zátrok Zsanett, Budapest
3.    Berendi Kitti, Budapest

 

Nap Hajszíne:
Női: Berendi Henrik
Férfi: Tönköl Attila
Mester: Szeverényi Dániel

 

Összetett Versenyszámok
1.    Szlovák Gréta, Budapest
2.    Radóczki Vivienn, Budapest
3.    Boldis Boglárka, Budapest

 

Műkörömépítő és Díszítő
 
3D Média – Szulejmán jegyében
1.    Bráner Angéla, Debrecen
2.    Tóth Edit, Hortobágy
3.    Tőkés Lilla, Karcag

Műkörömdíszítő felnőtt– Velencei karnevál
1.    Bráner Angéla, Debrecen
2.    Lantos Anita, Karancslapujtő
3.    Dalmi Mónika, Püspökladány

Műkörömépítő – zselé
1.    Haller Melinda, Budapest
2.    Szilágyi Enikő, Hosszúpályi
3.    Kiss Karolina, Nyíregyháza

Műkörömépítő – porcelán
1.    Mészáros Erika, Szigetszentmiklós
2.    Ignácz Fruzsina, Budapest
3.    Balázsi Szilvia, Budapest

 

Kozmetika

Kozmetika I. évfolyamos tanuló – nappali kikészítés hordható smink – Szalagavató
1.    Kovács Renáta, Debrecen
2.    Oláh Veronika, Debrecen
3.    Adonyi Vivien Tímea, Debrecen

Kozmetika II. évfolyamos tanuló – alkalmi smink –eljegyzés
1.    Kondás Mária Judit, Hídvégardó
2.    Jakab Dóra, Nyíregyháza
3.    Vass Mariann, Nyíregyháza

Felnőtt fantáziasmink – Holtomiglan holtodiglan
1.    Zámbó Szilvia, Budapest
2.    Szőke Márta, Vecsés
3.    Csetényi Szandra, Székesfehérvár

Felnőtt alkalmi smink – eljegyzés
1.    Csetényi Szandra, Székesfehérvár
2.    Mihály Orsolya Éva, Szeged
3.    Makovics Dóra, Budapest

Trend fotó
1.    Víg Marianna, Újszász
2.    Magera Viktória, Nyíregyháza
3.    Pásztor Evelin, Szentistván

 

Szabolcs Kupa Különdíjak
Magyar Kereskedelmi és Iparkamara különdíja:
Lukovics Dániel
Papp Anett
Kondás Mária Judit
Lantos Anita

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kereskedelmi és Iparkamara különdíja
Fürtös Magdolna
Fehér Dávid
Oláh Petra Ibolya
Lantos Anita

Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kereskedelmi és Iparkamara különdíja
Bacsi Zsuzsanna
Szanyi Evelyn
Kiss Karolina

MOSZI különdjía
Máté Vivien
Jakab Dóra
Ablonczai Szabina

Wesselényi Miklós Középiskola és Szakiskola és Kollégium
Tóth Dóra
Dobrádi Ádám

Bécsi Szalon különdíja
Tompa Viktória
Tóth Dóra
Dzsurbán Fanni

Homenik István különdíja
Nagy Dávid

Hairline küólöndjía
Dobrai Ádám
Horváth Nikolett
Leidli Loretta

Ilcsi Szépítőfüvek különdíja
Makovics Dóra
Szabó Nóra
Füstös Magdolna
Tóth Dóra
Juhász Petra
Puskás Anna Fanni
Tóth Rebeka
Dzsurbán Fanni
Jenei Erzsébet
Lipódi Enikő
 
Wella különdíja
Nagy Dávid
Jánvári Beáta
Boldis Boglárka
Kocsis Barbara
Lukovics Dániel
Simon Tamás
Kozsurek Angéla
Gönczi Orsolya
Oláh Petra Ibolya
Fórizs Nikoletta
 
REMEKA különdíja
Fórizs Nikoletta
Jenei Erzsébet
Szlovák Gréta
Asztalos Laura
Mihály Orsolya Éva
Soltész Ivett
Wajandt Barnabás Mátyás
Dalmi Mónika

Studex különdíja
Szanyi Evelyn

Forrás: www.szabkam.huKépek: remeka.hu

 

 

 

Olvasóink értékelése:  / 1
ElégtelenKitűnő 

You have no rights to post comments

Kiemelt hirdetések

Professzionális márkák

Legolvasottabb írások

Szépipari Hírek: Rendezvény / Kézműves Kupa 2016., Miskolc
2016. március 6-án, a miskolci Generali Aréna - Sportcsarnokban találkoztak a szépészeti...
Szépipari Hírek: Rendezvény / Kós Károly Kupa 2013 - Országos Fodrász és Kozmetikus Verseny
2013. március 23-án 16. alkalommal rendezték meg a Kós Károly Tagiskola szervezésében a Kós...
Szépipari Hírek: Rendezvény / Szakma Sztár Fesztivál és SZKTV 2015.
A 2015. évi Szakma Kiváló Tanulója fodrászversenyen a hódmezővásárhelyi  Meszlényi...