Belépés

Szabolcs Kupa 2014.

 

2014. február 9-én újra Nyíregyházán találkoztak a szépségszakma versenyzői. A Szabolcs Kupa új helyszínen, a nyíregyházai belváros patinás épületében, a Hotel Koronában várta a résztvevőket. 

 

 Képgaléria:

 

Fotó: Rode Péter

A rendezvény szakmai zsűrije az alábbiak szerint állt össze:

Fodrász zsűritagok:
Arató Krisztián, Berendi Györgyi, Berendi László, Bleha Andrea, Cseh István, Czipáné Magdi, Homenik István, Horváth Tamás, Kászonyi Ildikó, Lovas Tamás, Lukovics György, Madarász István, Markovné Nauszika, Marsi László, Meszlényiné Marika, Molnár György,  Ress Károly, Simkó-Molnár Tünde, Szél Sándor, Szőke Szabolcs és Tóth Lajos.

Smink zsűritagok:
Czimbalmos Emőke, Csörgő Zsuzsa, Dávidné Krómer Beáta, Geréné Tolnai Zsuzsa, Gömöri Csilla és Sztoklár Zsuzsa.

Kéz- és Lábápoló, Műkörömépítő zsűritagok:
Bertók Béláné, Bertók Zita, Bodó Zita, Bölcskei Zsoltné és Papp-Irimi Ilona-Emma,.

 

Eredmények:

1 Fogyasztói divat nappali főn frizura tanuló
1.    Pogány Patrik, Baja
2.    Pákozdi Zsolt, Budapest
3.    Berendi Henrik, Budapest

2 Fogyasztói divat nappali főn frizura felnőtt
1.    Kászonyi Gergely, Érd
2.    Berendi Kitti, Budapest
3.    Szóke Szabolcs, Budapest

3 Estélyi Frizura – női tanuló
1.    Berendi Henrik, Budapest
2.    Pogány Patrik, Baja
3.    Pákozdi Zsolt, Budapest

4 Estélyi frizura – női felnőtt
1.    Kászonyi Gergely, Érd
2.    Szőke Szabolcs, Budapest
3.    Berendi Kitti, Budapest

5 Összetett verseny – női fodrász tanuló
1.    Berendi Henrik,
2.    Pákozdi Zsolt
3.    Pogány Patrik

6 Összetett verseny – női fodrász felnőtt
1.    Kászonyi Gergely
2.    Berendi Kitti
3.    Szőke Szabolcs

7 Fogyasztói divat nappali főn frizura – csak fésülés – tanuló
1.    Berendi Henrik, Budapest
2.    Gáspár Nikolett, Budapest
3.    Lukovics Dániel, Nyíregyháza

8 „Vízmarcell” egész fejen – női tanuló
1.    Popovics Gergely, Budapest
2.    Nagy Vivien, Budapest
3.    Nagy Noémi Brigitta, Ócsa

9 Szabad kategória – női hajvágás
1.    Zátrok Zsanett, Budapest
2.    Kászonyi Gergely, Érd
3.    Lukács Gabriella, Debrecen

10 A nap hajszíne: Zátrok Zsanett

11 Farsangi konty – női felnőtt
1.    Zátrok Zsanett, Budapest
2.    Berendi Kitti, Budapest,
3.    Varsádi Attila, Budapest

12 Farsangi konty – női tanuló
1.    Vér Roland, Magyarcsanád
2.    Berendi Henrik, Budapest
3.    Budai Barbara, Budapest

13 „A jövő frizurája” – női tanuló fonás
1.    Rónai Lilla Titanilla, Miskolc
2.    Stengl Adrienn, Hódmezővásárhely
3.    Nagy Vivien, Budapest

14 Nappali fonás – női tanuló
1.    Prágai Judit, Hódmezővásárhely
2.    Halász Viktória, Nyíregyháza
3.    Katona Ágnes, Hódmezővásárhely

15 Estélyi fonás – női tanuló
1.    Halál Gina, Hódmezővásárhely
2.    Kakuszi Katalin, Hódmezővásárhely
3.    Takács Fruzsina, Debrecen

16 Divatos rövid hajvágás – férfi felnőtt
1.    Tönköl Attila, Budapest
2.    Bacsi Zsuzsanna, Rakamaz,
3.    Erdei Rita, Prügy

17 Divatos rövid hajvágás – férfi tanuló
1.    Dzadik Damján Bennó, Hódmezővásárhely
2.    Lukovics Dániel, Nyíregyháza
3.    Varga Arnold, Nyíregyháza

18 Klasszikus hajszárítás – férfi tanuló
1.    Gyuris Beatrix, Budapest
2.    Medve Nikolett, Budapest
3.    Hegedűs Anna, Orosháza

19 „Titkárnő” nappali hordható smink – kozmetikus I. évfolyamos tanuló
1.    Kovács Anikó Fanni, Debrecen
2.    Tóth Andrea Erzsébet, Demecser
3.    Nagy Tünde Krisztina, Debrecen

20 „Koszrúslány” – alkalmi smink II. évfolyamos tanuló
1.    Nagy Katalin, Debrecen
2.    Kiss Erzsébet, Nyíregyháza
3.    Oláh Vivien, Nyíregyháza

21 „Koszorúslány” – alkalmi smink, felnőtt
1.    Bárkányi Cecília, Szeged
2.    Zámbó Szilvia, Hajdúdorog
3.    Magera Viktória, Nyíregyháza

22 „Siker, pénz, csillogás” – fantáziasmink felnőtt
1.    Mihály Orsolya Éva, szeged
2.    Menyhárt Eszter, Balástya
3.    Bárkányi Cecília, szeged

23 „Szerelem a levegőben” – műkörömdíszítő felnőtt
1.    Denisa Bendzáková, Szepsi, Szlovákia
2.    Dalmi Mónika, Püspökladány
3.    Szilágyi Enikő, Hosszúpályi

24 Zselé - műkörömépítő felnőtt
1.    Balázsi Szilvia, Budapest
2.    Csikós-Nagy Bianka, Budapest
3.    Friedrich Ivett, Visegrád

25 Porcelán – műkörömépítő felnőtt
1.    Nagy Erzsébet, Arad (Románia)
2.    Mester Edina, Budapest
3.    Hamm Diana, Nyíregyháza

 „Avatar” 3D Média
1.    Kis Mercédesz, Budapest
2.    Nagy Zita,Pilis,
3.    Csobán Adrienn, Balmazújváros

 

 

REMEKA Különdíjban részesültek:

Kakuszi Katalin

Gyuris Beatrix

Volentér Vanda

Kelemen Kitti

Jusztin Petra

Takács Fruzsina

Katona Ágnes

Varga Arnold

 Gratulálunk!

 

 

 

Első képeink itt láthatóak:

 

Fotó: remeka.hu
Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

Kiemelt hirdetések

Professzionális márkák

Legolvasottabb írások

Szépipari Hírek: Rendezvény / Szabolcs Kupa 2013.
Idén XI. alkalommal szervezte meg a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kereskedelmi és Iparkamara...
Szépipari Hírek: Rendezvény / Erzsébet napi szépészeti verseny 2018.
  A BKSZC Erzsébet Királyné Szépészeti Szakgimnáziumban minden évben, Erzsébet nap...
Szépipari Hírek: Rendezvény / Tanulóverseny Pécsett
A Pécsi Sz C Simonyi Károly Szakközépiskolája és Szakiskolája adott otthont a hagyományos...