Belépés

Szabolcs Kupa 2013.


Szabolcs Kupa 2013.

 


Idén XI. alkalommal szervezte meg a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kereskedelmi és Iparkamara nemzetközi versenyét, Szabolcs Kupa címmel, melyen a szépségipar minden szegmense képviseltette magát felnőtt és tanuló szinten. A szervezésben idén is a Wesselényi Miklós Középiskola, Szakiskola és Kollégium közreműködött.
A versenyre 164 versenyző, 216 nevezését regisztrálták és rendkívüli érdeklődés kísérte a színvonalas, kreatív alkotásokat munka közben.

A színpadon számtalan produkció szórakoztatta az érdeklődőket.
A hagyományoknak megfelelően a legtöbb versenyző a „Vízmarcell” egész fejen, farsangi konty felnőtt és tanuló, valamint fantáziasmink „Szafari” kategórákban nevezett.
A kreatív alkotások bírálata során a szakértő zsűrinek nem volt könnyű dolga, annak ellenére, hogy Arató Krisztián világbajnok fodrász is erősítette a stábot, a már megszokott országos hírű fodrász, kozmetikus és kéz-és lábápoló, műkörmös szakemberek mellett.

 

Képgalériánk:

 

 

Kocsis Gyula képei a versenyről:

 

 

A versenyzők teljes körű informálása érdekében a teljes eredménylistát az alábbiakban olvashatják:

Fodrász
 
Női felnőtt verseny – fogyasztói divat nappali főn frizura
Zsűri: Veres Ágnes zsűrielnök, Molnár György, Berendi László
1.    Kászonyi Gergely, Érd
2.    Szikriszt József, Budapest
3.    Berendi Kitti, Budapest

Női felnőtt verseny (estélyi frizura)
Zsűri: Róder Tibor zsűrielnök, Arató Krisztián, Molnár Éva
1.    Szikriszt József, Budapest
2.    Kászonyi Gergely, Érd
3.    Berendi Kitti, Budapest
 
Női II. III. évfolyamos tanuló – fogyasztói divat nappali főn frizura
Zsűri: Veres Ágnes zsűrielnök, Molnár György, Berendi László
1.    Pogány Patrik, Baja,
2.    Nagy-Pál Máté, Budapest
3.    Balogh Enikő, Ramocsaháza
 
Női I.II.III. évfolyamos tanuló – fogyasztói divat nappali főn frizura csak fésülés
Zsűri: Berendi László zsűrielnök, Róder Tibor, Molnár György
1.    Petró Bettina, Budapest
2.    Petró Bianka, Budapest
3.    Barna Alexandra, Kóka
 
Női tanuló I.II.III. „Vízmarcell” egész fejen

Zsűri: Berendi László zsűrielnök, Czikai Éva, Bleha Andrea, Bozsics Katalin, Lukovics György
1.    Varga Dóra, Budapest
2.    Tauszky Renáta, Érd
3.    Petró Bettina, Budapest
 
Férfi Felnőtt – divatos hajvágás
Zsűri: Madarász István zsűrielnök, Ress Károly, Csonka Tamás
1.    Erdei Rita, Prügy
2.    Papik Anett, Kisvárda
3.    Lucskai István, Székely
 
Férfi II-III. évfolyamos tanuló – szalon stílus hosszabb hajon – csak fésülés
Zsűri: Ress Károly zsűrielnök, Boros Tamás, Horváth Tamás
1.    Simon Balázs, Szigetszentmiklós
2.    Deményi Olivér, Budapest
3.    Győrfi Adrienn, Bánhorváti
 
Férfi II-III. évfolyam, tanuló – divatos rövid hajvágás
Zsűri: Madarász István zsűrielnök, Ress Károly, Csonka Tamás
1.    Deményi Olivér, Budapest
2.    Simon Balázs, Szigetszentmiklós
3.    Győrfi Adrienn, Budapest
 
Szabad kategória – női hajvágás
Zsűri: Kászonyi Ildikó zsűrielnök, Berendi Györgyi, Arató Krisztián
1.    Kászonyi Gergely, Érd
2.    Bíró Balázs, Budapest
3.    Kerekes Bettina, Dunaújváros
 
Farsangi konty
Zsűri: Lukovics György zsűrielnök, Homenik István, Molnár Éva, Berendi László, Arató Krisztián, Bozsics Katalin, Papp Károly
Felnőtt
1.    Zöldi Szabó Andrea, Budapest
2.    Berendi Kitti, Budapest
3.    Kiss Zsófia, Makó

Tanuló
1.    Nagy-Pál Máté, Budapest
2.    Kerekes Bettina, Dunaújváros
3.    Réti-Fogarasi Orsolya, Réti-Fogarasi Orsolya
 

 

Kozmetikus

I.évfolyamos tanuló – nappali kikészítés – hordható smink
Zsűri: Csörgő Zsuzsa zsűrielnök, Geréné Tolnai Zsuzsa, Dávidáné Krómer Beáta, Szilágyiné Sándor Zsuzsanna
1.    Jakab Dóra, Kisvárda
2.    Tóthné Dobos Henrietta, Mezőtúr
3.    Nagy Katalin, Debrecen

Szafari – fantáziasmink felnőtt
Zsűri: Szilágyiné Sándor Zsuzsanna zsűrielnök, Csörgő Zsuzsa, Dávidáné Krómer Beáta, Geréné Tolnai Zsuzsa
1.    Pelsőcziné Bartos Andrea, Alsónémedi
2.    Graff Dóra, Budapest
3.     Faragó Edina, Eger

Szabadon választott alkalmi smink – felnőtt
Zsűri: Dávidáné Krómer Beáta zsűrielnök, Geréné Tolnai Zsuzsa, Csörgő Zsuzsa, Szilágyiné Sándor Zsuzsanna
1.    Rácz Dóra, Budapest
2.    Magera Viktória, Nyíregyháza
3.    Zámbó Szilvia, Hajdúdorog

Szabadon választott alkalmi smink II. évfolyamos tanuló
Zsűri: Dávidáné Krómer Beáta zsűrielnök, Geréné Tolnai Zsuzsa, Csörgő Zsuzsa, Szilágyiné Sándor Zsuzsanna
1.    Török Szimonetta, Nyíregyháza
2.    Kis Andrea, Nagyvárad
3.    Rozgonyi Katalin, Sátoraljaújhely

Műkörömépítő és –díszítő verseny

Szafari – Műkörömdíszítő felnőtt
Zsűri: Bertók Béláné zsűrielnök, Perge Szilvia, Tóth Csilla
1.    Bodó Zita, Túrkeve
2.    Papp-Irimi Ilona-Emma, Nagyvárad
3.    Virágné Erdős Csilla, Tököl

Műkörömépítő verseny – zselé
Zsűri: Bertók Béláné zsűrielnök, Csorba Nikoletta, Forróné Gönczi Anita, Funkné Soltész Adrienn
1.    Papp-Irimi Ilona-Emma, Nagyvárad
2.    Drozdik Melinda, Kiskunfélegyháza
3.    Balázsi Szilvia, Budapest
 
Műkörömépítő verseny – porcelán
Zsűri: Tóth Csilla, Assenbrenner Nikoletta, Forróné Gönczi Anita, Gyöngyösi Ilona
1.    Bajusz Edit, Tiszalök
2.    Nádasdi Melinda, Napkor
3.    Török Judit, Nyíregyháza

3D Média
Zsűri: Tóth Csilla zsűrielnök, Perge Szilvia, Bertók Béláné
1.    Bölcskei Zsoltné, Szeged
2.    Tóth Katalin, Debrecen
3.    Komjáti Barbara, Vác


Trend Fotó Kozmetika
1.    Magera Viktória, Nyíregyháza
2.    Bodó Alexandra

Trend Fotó 2013- Szín-color
1.    Berendi Kitti, Budapest
2.    Kozma Norbert,
3.    Bálintné Kiss Ibolya,

Trend fotó 2013. Kreatív rövid hajvágás

1.    Szikriszt József
2.    Berendi Kitti
3.    Varga Levente

Trend fotó 2013. – Hullám
1.    Varga Levente
2.    Szabó Balázs Péter
3.    Kozma Norbert,


Különdíjak felajánlói és nyertesei:
Brelil Professional: Susana Sakalova, Michárdi Rita, Tóth Julianna, Szabó Réka.


Diamond Nails: Bodó Zita, Papp-Irimi Ilona-Emma, Virágné Erdős Éva.


Ilcsi Kozmetikumok –Hairline Kft.: Török Szimonetta, Kis Andrea, Rácz Dóra, Magera Viktória, Jakab Dóra, Tóthné Dobos Henrietta, Pelsőcziné Bartos Andrea, Graff Dóra, Tóthné Tóth Edina, Rozgonyi  Katalin.


Alfaparf – Hairline Kft.:  Poór Zsanett, Fekete Krisztina, Pusomi Edit, Simon Balázs, Markovics Henrietta, Bíró Balázs, Petró Bianka, Deményi Olivér, Tauszky Renáta, Berendi Kitti.


REMEKA: Papp-Irimi Ilona-Emma, Csikós-Nagy Bianka, Zámbó Szilvia, Rozgonyi Katalin, Jakab Dóra, Szikriszt József, Lucskai István, Juhász Judit.


Studex: Török Szimonetta.


Haircare Professional Kft. Wella-Londa Divízió: Toldik Edit, Papik Anett, Markovics Henrietta, Pintér Klaudia, Balog Enikő, Bodnár Kinga.


Szőke Szabolcs Különdíj: Nagy-Pál Máté, Zöldi-Szabó Andrea.


Homenik István különdíj: Felföldi Tünde.


MOSZI különdíj: Jágerné Bakos Anita, Mező Rózsa, Jónás Margit.


Wesselényi SzKI különdíja: Török Szimonetta, Juhász Anita.

 

 

Forrás: Sz-Sz-B MKIK

Ezúton köszönjük a szervezőknek a gördülékeny együttműködést!

 

 

Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

Kiemelt hirdetések

Professzionális márkák

Legolvasottabb írások

Szépipari Hírek: Rendezvény / Schwarzkopf Professional Trendfesztivál 2014. ősz-tél
A divathetek világából inspirálódva a Schwarzkopf Professional 2014 szeptemberében, a Bálna...
Szépipari Hírek: Rendezvény / Erzsébet napi szépészeti verseny 2018.
  A BKSZC Erzsébet Királyné Szépészeti Szakgimnáziumban minden évben, Erzsébet nap...
Szépipari Hírek: Rendezvény / Műkörömépítő szakmai verseny a Beauty & Style Hungexpón
  A Hungexpo és a BKIK első közös szépségipari rendezvényén hagyományteremtő...