Belépés

Kós Károly Kupa 2013 - Országos Fodrász és Kozmetikus Verseny

Kós Károly Kupa 2013

Képgaléria:

 

 

SMINKVERSENY EREDMÉNYEK

NAPPALI SMINK (TABLÓ) HELYEZÉSEK
Hely Név Évfolyam Felkészítő Iskola
1. Grestyák Tímea 13.

Kertai Emőke

BéKSZI Kós Károly Tagiskolája

 

2. Petrovic Tamara 13.

Priskinné Fekete Adrienn

BéKSZI Kós Károly Tagiskolája

 

3. Dobra Renáta 13.

Kertai Emőke

BéKSZI Kós Károly Tagiskolája

 

  Rab Helga 14.

Kertai Emőke

BéKSZI Kós Károly Tagiskolája

 

         
ALKALMI SMINK (Rózsaszín ragyogás) HELYEZÉSEK
Hely Név Évfolyam Felkészítő Iskola
1. Grestyák Tímea 13.

Kertai Emőke

BéKSZI Kós Károly Tagiskolája

 

2. Dobra Renáta 13.

Kertai Emőke

BéKSZI Kós Károly Tagiskolája

 

3. Petrovic Tamara 13.

Priskinné Fekete Adrienn

BéKSZI Kós Károly Tagiskolája

 

         
KISFANTÁZIA SMINK Ilcsi néni  emlékére (KLEOPÁTRA) HELYEZÉSEK
Hely Név Évfolyam Felkészítő Iskola
1. Dobra Renáta 13.

Kertai Emőke

BéKSZI Kós Károly Tagiskolája

 

2. Rab Helga 14.

Kertai Emőke

BéKSZI Kós Károly Tagiskolája

 

3. Tomka Brigitta 14.

Jakabné Blága Mirjam

BéKSZI Kós Károly Tagiskolája

 

         
NAGYFANTÁZIA SMINK -  KLEOPÁTRA  HELYEZÉSEK
Hely Név Évfolyam Felkészítő  
1. Iga Judit F.    
1. Menyhárt Eszter F.

Miskolczi Kinga

 
2. Uti Mária F.    
4. Csontos Anikó F.    
5. Makovics Dóra F.    
         
KISFANTÁZIA SMINK NEM SZAKMAI (KLEOPÁTRA)  HELYEZÉSEK
Hely Név Évfolyam Felkészítő Iskola
1. Benkő Gabriella 14.

Vargáné Kovács Edit

BéKSZI Kós Károly Tagiskolája

 

2. Németh Ágnes 14.

Priskinné Fekete Adrienn

BéKSZI Kós Károly Tagiskolája

 

3. Grestyák Tímea 13.

Kertai Emőke

BéKSZI Kós Károly Tagiskolája

 

ÖSSZETETT VERSENYEREDMÉNYEK
Hely Név Évfolyam Összpont Felkészítő Iskola
1. Dobra Renáta 13. 428

Kertai Emőke

BéKSZI Kós Károly Tagiskolája

 

2. Grestyák Tímea 13. 426

Kertai Emőke

BéKSZI Kós Károly Tagiskolája

 

3.

Petrovic Tamara 13.

 

302

Priskinné Fekete Adrienn

BéKSZI Kós Károly Tagiskolája

 

 

FODRÁSZVERSENY EREDMÉNYEK

 

SZALONTECHNIKA HELYEZÉSEK
Hely Név Évfolyam Felkészítő Iskola
1. Sajti Zsanett 11.

Szeverényi Mihály

BéKSZI Kós Károly Tagiskolája

 

2. Tornyi Terézia Cecília 11.

Dr. Laczóné Kiss 

Ágota

 

Békés Megyei Tisza Kálmán Közoktatási Intézmény

3. Farkas Vivien 11.

Szeverényi Mihály

 

Zsoldos Ferenc Középiskola és Szakiskola, Szentes

         
         
FÉRFI DIVAT VÁGÁS-SZÁRÍTÁS
Hely Név Évfolyam Felkészítő Iskola
1. Ferencz Tamás 12.

Meszlényi Tamásné

BéKSZI Kós Károly Tagiskolája

 

2. Tóth Valéria 12

Dr. Laczóné Kiss 

Ágota            

Gallainé Ilyés

Katalin

Békés Megyei Tisza Kálmán Közoktatási Intézmény

 

3. Balogh Nikolett 12

Dr. Laczóné Kiss

Ágota

Békés Megyei Tisza Kálmán Közoktatási Intézmény
         
FÉRFI DIVAT VÁGÁS-SZÁRÍTÁS- FELNŐTT KATEGÓRIA
Hely Név Évfolyam Felkészítő Iskola
1. Szarka Natália F.

 

Gellai Zoltánné

Dr. Laczóné Kiss

Ágota

 
2. Rácz Norbert F.    
3. Laskai Nikoletta F.    
         
NŐI DIVAT HAJVÁGÁS
Hely Név Évfolyam Felkészítő Megyjegyzés
1. Dragán György 12.

Palkóné Zámbó  Katalin

BéKSZI Kós Károly Tagiskolája

 

2. Diószegi Dorina 12.

Palkóné Zámbó  Katalin

BéKSZI Kós Károly Tagiskolája

 

3. Balogh Nikolett 12.

Gellainé Ilyés   Katalin,

Dr. Laczóné Kiss

Ágota

Békés Megyei Tisza Kálmán Közoktatási Intézmény

         
         
         
NŐI DIVAT HAJVÁGÁS- FELNŐTT
Hely Név Évfolyam Felkészítő Iskola
1. Szeverényi Dániel  

Szeverényi Mihály

 
2. Körözsi Alexandra 12.

Bécsi Marianna

BéKSZI Kós Károly Tagiskolája

 

3. Veres Valéria      
ALKALMI KONTY
Hely Név Évfolyam Felkészítő Iskola
1. Tóth Valéria 12.

Dr. Laczóné Kiss   Ágota

Békés Megyei Tisza Kálmán Közoktatási Intézmény

 

2. Varga Mihály 12.

Palkóné Zámbó   Katalin

BéKSZI Kós Károly Tagiskolája

 

3. Diószegi Dorina 12.

Palkóné Zámbó   Katalin

BéKSZI Kós Károly Tagiskolája

 

ALKALMI KONTY- FELNŐTT
Hely Név Évfolyam Felkészítő Iskola
1. Vámos István F.    
2. Bogdán Kitti F.    
3. Hrabovszki Krisztina F.    
ALKALMI KONTY-NEM SZAKMAI ZSŰRI
Hely Név Évfolyam Felkészítő Iskola
1. Vámos István F.    
2. Pardi Rita Georgina 11.

Bunzel Lívia

BéKSZI Kós Károly Tagiskolája

 

3. Császár Éva 12.

Kormány Imréné

Szegedi Ipari, Szolg. Szakképz. és
Ált. Isk. Szegedi Móravárosi Tagintézménye

 

NŐI FODRÁSZ ÖSSZETETT
Hely Név   Felkészítő Iskola
1. Diószegi Dorina 12.

Palkóné Zámbó  Katalin

BéKSZI Kós Károly Tagiskolája

 

2. Dragán György 12.

Palkóné Zámbó  Katalin

BéKSZI Kós Károly Tagiskolája

 

3. Körözsi Alexandra 12.-F

Bécsi Marianna

BéKSZI Kós Károly Tagiskolája

 

 

Gratulálunk a nyerteseknek és további sok sikert kívánunk!

 

 

Forrás: Békszi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

Kiemelt hirdetések

Professzionális márkák

Legolvasottabb írások

Rendezvénytudósítás / Szépségverseny és Hajdivatshow
Idén, 2012. október 25-én két szépségverseny összevonásával került megrendezésre, egy...
Rendezvénytudósítás / KOZMETIKUS KONGRESSZUS - Magyar értékek, magyar termékek
2013. október 13-án, Budapesten, a Larus Étterem- és Rendezvényközpontban tartotta meg a...
Rendezvénytudósítás / World Bodypainting Festival 2015.
Napról napra a Kreatív Sminkműhellyel Az ausztriai Pörtschach-ban, a Wörth-i tó partján...