Belépés

Budapest Open 2011.

 

Budapest Open 2011.

 

 

 

2011. november végén rendezte meg a MOSZI – Országos Fodrász, Kozmetikus,
Kéz-, Lábápoló és Műkörömépítő Ipartestület – nyílt nemzeti és nemzetközi bajnokságát a szépségszakmák összefogásával.

A verseny mellett az Ipartestület díjainak – az életműdíjak, szakoktatók díjainak – kiosztására is sor került.
Életműdíjat kapott: Ress Károly és Tóth Lajos.

Ezüstkoszorús mesteri elismerést kapott: Fátrai Krisztina, Harsányiné Bacsa Szilvia, Szeverényi Mihály és Takács Tibor.

Szakma kiváló oktatója elismerést kapott Arató Krisztián, Koródi László és Meszlényi Tamásné.

 

 

A nap megkoronázásaként újra a pástra léptek azok a nagymesterek, akik 10, 20, 30, 40, sőt még ennél is több éve arattak nemzetközi sikereket a szépségszakmákban. A Versenyszámok 1985 előttről fodrász-versenybemutató óriási sikert aratott, nagyszámú közönséget vonzva.

 

A verseny értékelésében a fodrász kategóriában zsűrizett: Arató Krisztián, Batki Péter, Berendiné Csiszár Györgyi, Bozsics Katalin, Csányi György, Cseh István, Csonka Tamás, Kászonyi Ildikó, Kovács Attila, Kökény Ferenc, Krizsán Győző, Madarász István, Meszlényi Tamásné Marika, Molnár György, Papasz Cecília, Ress Károly, Szeverényi Mihály, Szőke Szabolcs, Tombáczné Szemerédi Zsuzsa, Tóth Lajos, Váradi Györgyné Kati.

„Tietek a pálya” zsűri
Fodrász: Krizsán Győző és Tombáczné Szemerédi Zsuzsa
Sminkes (kozmetikus): Kovács Barbara és Sipos Zita
Műkörmös: Buzássyné Szathmáry Felícia
Pedikűrös: Torács Béla
Összkép/fotós: Ványi Ákos

SMINK ZSŰRI:
Balázs Mariann, Bíró Bernadett, Csirik Erzsébet, Dudás Barbara, Kovács Barbara, Miskolczi Kinga, Sipos Zita.

MŰKÖRÖMÉPÍTŐ ZSŰRI:
Benefi Éva, Buzássyné Szathmáry Felicia, Durst Andrea, Fegyerneki Jánosné, Fekete Zsuzsanna, Kuritár Melinda, Mátyás Éva, Sándor Adrienn, Tóth Nagy Edina, Verovszki Tímea.


Eredmények:



Férfi divatfrizura szárítás – I. évf.

1. Németh Edina
2. Szabó László
3. Eszterkövi Lili



Vízmarcell egész fejen – I. évf.

1. Debreczeni Fanni
2. Somogyi Alexandra
3. Lakatos Ivett Nikoletta



Összetett – I. évf.

1. Szabó László
2. Németh Edina
3. Árvai Nikoletta


Férfi klasszikus frizura szárítása – II-III. évf.

1. Ji Yi Cheng
2. Simon Balázs
3. Péter Roland



Férfi trendhajvágás – II-III. évf.

1. Péter Roland
2. László Henrietta
3. Szűcs Attila



Férfikategória összetett – II-III. évf.


1. Simon Balázs
2. Péter Roland
3. Sári Mariann



Női tanuló II-III. évf.

Trend

1. Ji Yi Cheng
2. László Henrietta
3. Nagy Beatrix



Menyasszonyi konty


1. Nagy Beatrix
2. Kerekes Renáta
3. László Henrietta


Összetett női kategória II-III. évf.


1. Nagy Beatrix
2. László Henrietta
3. Hudák Eszter


Tanuló szabadkategória - szalontechnika

1. Szax Dóra
2. Kerekes Renáta
3. Takács Diána


BKIK Különdíj: Legeredményesebb budapesti tanuló: Simon Balázs


Férfi felnőtt kategória

Klasszikus frizura szárítása

1. Kovács-Rohoska Ádám
2. Németh Gábor
3. Rimele Gábor


Trendhajvágás

1. Kovács Gergő
2. Nyári Béla
3. Megyeri Tamás


Különdíj: Ipartestület hajszíne
(férfikategória): Kovács Gergő


Összetett férfi felnőtt kategória

1. Nyári Béla
2. Megyeri Tamás
3. Kovács Gergő


Férfi Full Fashion Look (nemzetközi versenyszám)

1. Soltész Mariann
2. Megyeri Tamás
3. Eszterkövi Lili


Női felnőtt (nemzetközi)

Trendhajvágás

1. Hintenberger Máté
2. Pápai Gábor
3. Kászonyi Gergely


Különdíj:
Ipartestület hajszíne (női): Hintenberger Máté



Full Fashion Look

1. Pápai Gábor
2. Szeverényi Dániel
3. Kászonyi Gergely


Női felnőtt összetett

1. Pápai Gábor
2. Szeverényi Dániel
3. Kászonyi Gergely


Menyasszonyi konty


1. Kasumovic, Sean
2. Gaspar, Peter
3. Hintenberger Máté


Szabadkategória – „Hajtetoválás”

1. Balogh Sándor
2. Pasku Dávid
3. Crisan Carlo


Tiétek a pálya, szárnyal a fantázia


1. ATTITŰDE Team: „Blackhope” – pedikűr: Cséffalvay Bea, haj: Koczka, smink: Kökény Judit, műköröm: Árpa Szabina
2. STONHAIR Creatív Team: „Kígyónő” – haj és smink: Sándor Ica, műköröm és pedikűr: Murányi Sándorné
3. BON-BOB Team: „Ferrero Rose” – Műköröm és pedikűr: Molnár Szilvia, haj: Dorogi Regina, smink: Korpos Anikó
4. ARUAL – M.C: „A rock örök” – műköröm és pedikűr: Gór-Nagy Éva, haj: Cs-né Tóth Mariann, smink: Podhorányi Dalma


SMINKEREDMÉNYEK

Felnőtt 1. szám
1. Faragó Edina
2. Sándor Zsuzsanna
3. Berkes Orsolya


Felnőtt 2. szám

1. Iga Judit
2. Sándor Zsuzsanna
3. Faragó Edina


Összetett – felnőtt

1. Sándor Zsuzsanna – kvalifikáció a düsseldorfi Európa-bajnokságra!
2. Iga Judit
3. Faragó Judit


Tanulókategória

1. Dávid Petra
2. Vámos Hédi
3. Nádasdi Petra


Szabad kategória

1. Gräff Dóra
2. Makovics Dóra
3. Guti Nicoletta


MŰKÖRÖMÉPÍTŐ EREDMÉNYEK

Zselé kategória

1. Darabos Éva – kvalifikáció a düsseldorfi Európa-bajnokságra
2. Bán Nikoletta
3. Stájer Vétek Nikoletta


Porcelán kategória

1. Darabos Éva
2. Koppányi Emese – kvalifikáció a düsseldorfi Európa-bajnokságra
3. Bán Nikoletta



Mesterek Tornája – MAGYAR BAJNOK: Darabos Éva

Edge kategória

1. Schotz Beáta
2. Kovács Zsuzsa Teodóra
3. Varga Szandra

 

 

Gratulálunk!

 

 

Forrás: www.moszi6.hu
Fotó: remeka.hu

 

Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

You have no rights to post comments

Kiemelt hirdetések

Professzionális márkák

Legolvasottabb írások

Rendezvénytudósítás / Miért ismerje a kozmetikus?
A plasztikai sebészet legújabb vívmányait? Mi az a MACS-lift? Élethosszan megmarad-e a saját...
Rendezvénytudósítás / Beauty Forum 2015., Budapest
  Kiállítással, vásárral, szakmai bemutatókkal, a szépségszakma meghatározó...
Rendezvénytudósítás / Köröm Juniális
Az ipartestület a nyár előtti időszakot egy „körmös juniálissal” zárta, ahol a kéz-...