Belépés

I. Tisza Kálmán Kupa - Orosháza

 

I. Tisza Kálmán Kupa - Orosháza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2011. október 30-án Orosházán, a pénzdíjazásos országos fodrászversenyen mutathatták meg tudásukat a szakmabeliek.

A versenyzőket értékelte: Agárdiné Bodor Anita, Arató Krisztián, Bozsics Katalin, Csányi György, Csonka Tamás, Fekere Tibor, Cseh István, Gellainé Illyés Katalin, Kaposvári Gergely, Kászonyi Ildikó, Kormány Imréné, Lukovics György, Madarász István, Meszlényi Tamásné, Papasz Cecília,  Rácz László, Ress Károly, Tombáczné Szemerédy Zsuzsa, Váradi Katalin, Wéber Viktor, Zámbó Edit.

 

 

 

 

 

 

Zsűri egyeztetés közben

 

Eredmények


Alkalmi konty - Tanuló


1. Vámos István (Zsoldos Ferenc Középiskola és Szakiskola, Szentes - mester: Meszlényi Tamásné)
2. Kovács Zsuzsanna (Tisza Kálmán Közoktatási Intézmény, Orosháza - mester: Kormány Imréné)
3. Nagy Beatrix (Zsoldos Ferenc Középiskola és Szakiskola, Szentes - mester: Meszlényi Tamásné)

 

 

Zsűrizés közben Meszlényi Tamásné

Férfi klasszikus frizura - Tanuló


1. Simon Balázs (Adu Vállalkozói Szakközépiskola, Budapest - mester: Kökény Ferenc)
2. Sári Marianna (Erzsébet Királyné Szakközépiskola, Budapest - mester: Ress Károly)
3. Nagy Márió (Erzsébet Királyné Szakközépiskola, Budapest - mester: Ress Károl
y)



Női divatfrizura - Tanuló


1. László Henrietta (Zsoldos Ferenc Középiskola és Szakiskola, Szentes - mester: Meszlényi Tamásné)
2. Szarka Natália (Tisza Kálmán Közoktatási Intézmény, Dévaványa - mester: Gellainé Illyés Katalin, Dr. Laczóné Kiss Ágota)
3. Nyári Béla (Erzsébet Királyné Szakközépiskola, Budapest - mester: Ress Károly)



Férfi trendfrizura - Tanuló


1. Szűcs Attila (Tisza Kálmán Közoktatási Intézmény, Orosháza - mester: Cseh István)
2. Gyuris Nikolett (Erzsébet Királyné Szakközépiskola, Budapest - mester: Ress Károly)
3. Tarnóczi Dávid (Kós K. Szolgáltatóipari Tagiskola, Békéscsaba - mester: Palkóné Zámbó Edit)



Szalontechnika - Tanuló


1. Sári Mariann (Erzsébet Királyné Szakközépiskola, Budapest - mester: Ress Károly)
2. Elekes Laura (Vajda Péter, Szarvas - mester: Agárdi Zoltánné)
3. Kerekes Renáta (Árpád Szakképző Iskola és Kollégium, Székesfehérvár - mester: Kászonyi Ildikó)



Férfi trendfrizura - Felnőtt


1. Megyeri Tamás Zoltán
2. Soltész Marianna
3. Kovács-Rohoska Ádám



Női divatfrizura - Felőtt


1. Kászonyi Gergely
2. Bíró Balázs
3. Gyuris Nikolett



Férfi klasszikus frizura - Felnőtt


1. Kovács-Rohoska Ádám
2. Nyári Béla
3. Csehné Szűcs Éva



Alkalmi konty - Felnőtt


1. Kászonyi Gergely
2. Erős Sándor
3. Bíró Balázs

 

 

 

Gratulálunk!

 

 


Fotó: remeka.hu

  • 00_6551
  • 6461
  • 6462
  • 6465
  • 6476
  • 6477
  • 6478
  • 6480
  • 6481
  • 6482
  • 6483
  • 6484
  • 6487
  • 6488
  • 6489
  • 6490
  • 6494
  • 6496
  • 6500
  • 6501
  • 6507
  • 6514
  • 6515
  • 6524
  • 6531
  • 6535
  • 6540
  • 6555
  • 6556
  • 6559
  • 6561
  • 6564
  • 6568
  • 6569
  • 6576
  • 6583
  • 6586
  • 6588
  • 6600
  • 6610
  • 6629
  • 6633
  • 6636
  • 6641
  • 6643
  • z 6460

Simple Image Gallery Extended

Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

You have no rights to post comments

Kiemelt hirdetések

Professzionális márkák

Legolvasottabb írások

Rendezvénytudósítás / Magyar szakmai sikerek: Euroskills 2014., Lille
2014. október elején Lille-ben, az EuroSkills versenyen a magyar csapat tagjai közül az...
Rendezvénytudósítás / OMC Hairworld 2017., Párizs
2017. szeptember 17-18-án ismét Párizsban rendezi meg a világ legnagyobb professzionális...
Rendezvénytudósítás / Hajas Cut and Color Compatition 2011.
A 18. Hajas szalonok fodrászait és tanulóit versenybe hívó eseményen 117 pályamunkával...