Belépés

Kossuth Kupa 2018.

FODRÁSZ-KOZMETIKUS TANULÓVERSENY, GYŐR


A szervező iskola névadójáról elnevezett versenyen először 9 évvel ezelőtt, 2009-ben, az iskola fennállásának 125. évfordulója alkalmából került megrendezésre. Azóta minden évben egyre nagyobb érdeklődéssel sikerül e hagyományt ápolni. 2018. április 7-én az ország 10 iskolájának részvételével, összesen 127 versenyző nevezett, 166 versenyszámban. Ebből 66 fodrásztanuló 98 és 61 kozmetikustanuló 68 versenyszámmal.

 

Képgaléria:

Résztvevő iskolák listája:

  • Aranykéz Gimnázium, Szakgimnázium és Szakközépiskola, Székesfehérvár
  • Budapesti Komplex SZC Erzsébet Királyné Szépészeti Szakgimnázium, Budapest
  • Győri Műszaki SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Mosonmagyaróvár
  • Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma, Győr
  • Ilcsi-Lloyd Ipartestületi Szakgimnázium, Győr
  • Soproni SZC Handler Nándor Szakképző Iskolája, Sopron
  • Székesfehérvári SZC Árpád Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája, Általános Iskolája és Kollégiuma, Székesfehérvár
  • Szolnoki Szolgáltatási SZC Ruhaipari Középiskolája, Általános Iskolája és Kollégiuma, Szolnok
  • Szombathelyi Szolgáltatási SZC Oladl Szakgimnáziuma és szakközépiskolája, Szombathely
  • Zalaegerszegi SZC Keszthelyi Asbóth Sándor Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Keszthely

EREDMÉNYEK:

Fodrászat

A zsűri elnöke SCHÖNECKER RÓBERT a REVLON cég képviseletében, a zsűri tagjai     Buza Katalin fodrász mester, Járási Ágnes fodrász mester, Pintér Fábiánné fodrász mester, Pósa Józsefné fodrász mester, Tóth Gábor fodrász mester, Sarkady István fodrász mester.

Vízhullám frizura fésülése

I. Figder Lilla, Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma, Győr

II. Nagy Nikolett, Soproni SZC Handler Nándor Szakképző Iskolája, Sopron

III. Bári Alexa, Győri Műszaki SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Mosonmagyaróvár

 

Szalontechnika

I. Baranyai Vivien, Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma, Győr

II. Takács Katalin, Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma, Győr

III. Horváth Tímea, Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma, Győr

 

Marcell vízhullám készítése / szakgimnázium

I. Baranyai Vivien, Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma, Győr

II. Horváth Tímea, Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma, Győr

III. Sági Viktória, Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma, Győr

 

Marcell vízhullám készítése / érettségi utáni szakképzősök

I. Csillag Petra, Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma, Győr

II. Köplinger Maja, Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma, Győr

III. Szalay Mónika, Soproni SZC Handler Nándor Szakképző Iskolája, Sopron

 

Frizura készítése fonással („Istennők” témakörben) / szakgimnázium

I. Horváth Tímea, Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma, Győr

II. Baranyai Vivien, Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma, Győr

III. Horváth Alexandra, Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma, Győr

 

Frizura készítése fonással („Istennők” témakörben) / érettségi utáni szakképzősök

I. Fakan Szabina, Budapesti Komplex SZC Erzsébet Királyné Szépészeti Szakgimnázium, Budapest

II. Paulheim Petra, Budapesti Komplex SZC Erzsébet Királyné Szépészeti Szakgimnázium, Budapest

III. Németh Viktória, Zalaegerszegi SZC Keszthelyi Asbóth Sándor Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Keszthely

 

Férfi divat hajvágás, szárítás

I. Dani Huba Adorján, Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma, Győr

II. Kóbor Kristóf, Soproni SZC Handler Nándor Szakképző Iskolája, Sopron

III. Winkelbauer Ádám, Szombathelyi Szolgáltatási SZC Oladl Szakgimnáziuma és szakközépiskolája, Szombathely

 

Női konty (filmek, mesék, mondák negatív hősnői témakörben) / szakgimnázium

I. Horváth Tímea, Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma,
Győr

II. Hardi Dávid, Székesfehérvári SZC Árpád Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája, Általános Iskolája és Kollégiuma, Székesfehérvár

III. Purger Dominika, Győri Műszaki SZC Hunyadi MátyásSzakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Mosonmagyaróvár

 

Női konty (filmek, mesék, mondák negatív hősnői témakörben) / érettségi utáni szakképzősök

I. Fazekas Szintia, Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma, Győr

II. Csillag Petra, Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma, Győr

III. Nagy Donát, Soproni SZC Handler Nándor Szakképző Iskolája, Sopron


Kozmetika

A zsűri elnöke GÁSPÁR VIKTÓRIA sminkes, a zsűri tagjai: Bencsics Rita sminkes, Sándor Kinga sminkes, Zsurzs-Dömösi Zsuzsanna sminkes.

A versenyzők a versenykiírásnak megfelelően a 2017-es sminktrendnek megfelelő alkalmi sminket kellett, hogy készítsenek, a fantázia smink kategóriában pedig a „Lollipop” világát kellett, hogy megjelenítsék.

 

Alkalmi smink szakgimnázium

I. Somogyi Jázmin, Budapesti Komplex SZC Erzsébet Királyné Szépészeti Szakgimnázium, Budapest

II. Benedik Fanni, Zalaegerszegi SZC Keszthelyi Asbóth Sándor Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Keszthely

III. Balogh Veronika, Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma, Győr

 

Alkalmi smink 13-14. évf.

I. Thoma Franciska, Ilcsi-Lloyd Ipartestületi Szakgimnázium, Győr

II. Hermán Dorottya Réka, Zalaegerszegi SZC Keszthelyi Asbóth Sándor Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Keszthely

III. Illés Fanni, Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma, Győr

 

Fantázia smink szakgimnázium

I. Tatai Tamara Hanna, Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma, Győr

II. Tósaki Karina, Győri Műszaki SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Mosonmagyaróvár

III. Némethy Nóra, Budapesti Komplex SZC Erzsébet Királyné Szépészeti Szakgimnázium, Budapest

 

Fantázia smink 13-14. évf.

I. Czimmer Alexandra, Aranykéz Gimnázium, Szakgimnázium és Szakközépiskola, Székesfehérvár

II. Thoma Franciska, Ilcsi-Lloyd Ipartestületi Szakgimnázium, Győr

III. Vldll Georgina, Ilcsi-Lloyd Ipartestületi Szakgimnázium, Győr

Számtalan versenyző különdíjban részesült.
Gratulálunk!

A verseny színvonalas megrendezéséhez, a sok- sok díj kiosztásához nagyon nagy segítséget nyújtottak a támogatók, akiknek ez úton is nagyon köszönik a szervezők az akár anyagi, akár természetbeni hozzájárulását.

KOSSUTH KUPA TÁMOGATÓI 2018.: ALLA NaturaKft., Alveola, Alfaparf-Hairline Kft., Győri Ipartestület, Schwarzkopf Professionals, Selective Professional, Jázmin Drogéria Sopron, Wella Professionals, Karaja, Matrix, Baalbek Studio, Paggy Sage, Oparis Bt., fodraszinfo.com – fodrász szakmai hírportál, Hair Tóth Fodrászcikk - Lakmé, Agrafi Kft., Stella – Molnár Fodrászcikk, Ascenscion Groups Kft., Nyugat-Magyarországi Zrt., Major Ernőné Fodrászcikk, Ilcsi Szépítő Füvek, Softwave, REMEKA online szépészeti magazin, Sándor Kinga sminkes, Revlon, Bio-Hair, Goodhair Kft. - Keyra, Biola, Galaktika Virágüzlet, Levendula Fodrászcikk, Sziget-Friss Bolt.

Forrás: Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma
Olvasóink értékelése:  / 1
ElégtelenKitűnő 

Kiemelt hirdetések

Professzionális márkák

Legolvasottabb írások

Rendezvénytudósítás / Budapest Looks 2012. tavasz
Március első hétvégéjén, a Millenáris parkban került megrendezésre a Budapest Looks...
Rendezvénytudósítás / 2011 első Piknik Köre
A Piknik kör februári programja is igen népszerű volt. Feller Adrienne - kozmetikus,...
Rendezvénytudósítás / World Bodypainting Festival 2017.
Napról napra a Kreatív Sminkműhellyel Jubileumi 20. alkalommal gyűltek össze a világ...